gf-ro
Sezon 15/16 Ultrașii români

TOP 15 – Coregrafii România, sezonul 2015/2016

Publicat de admin
gf-ro

La inițiativa cititorilor noștri ne-am gândit să realizăm un top al coregrafiilor realizate în competițiile naționale și județene din sezonul 2015/2016. Oridinea de mai jos este aleatorie, atât în cazul propunerilor cât și al mențiunilor.

Puteți vota cea mai reușită coregrafie timp de o săptămână (până în 15 august) urmând ca pe baza rezultatelor să întocmim un top. Votul se precizează în secțiunea de comentarii a site-ului. Vă rugăm să fiți obiectivi.

De asemenea, dacă ne trimiteți o poză pe care să o fi omis, o vom adăuga ulterior în secțiunea mențiunilor.

Propunerea 1: DINAMO BUCUREȘTI – Astra, 03.10.2015 (Liga 1)

1 dinamo astra 03.10.2015

1 dinamo astra 03.10.2015.1

Propunerea 2: POLITEHNICA TIMIȘOARA – Mama Mia Becicherecu Mic, 24.05.2016 (Liga a 3-a)

2 Politehnica Timișoara – Mama mia Becicherecu Mic, 24.05.2016 (Liga a III-a)

Propunerea 3: DINAMO BUCUREȘTI – FCSB, 10.04.2016 (Liga 1)

3 Dinamo - FCSB, 10.04.2016

Propunerea 4: DINAMO BUCUREȘTI – CFR Cluj (Finala Cupei României)

4 Dinamo – CFR Cluj, Finala Cupei, sezonul 2015-2016

Propunerea 5: Dinamo București – CFR CLUJ (Finala Cupei României)

5 Dinamo – CFR Cluj Finala Cupei sezonul 2015-2016

Propunerea 6: FCSB – DINAMO BUCUREȘTI, 21.04.2016 (Cupa României)

5 FCSB – Dinamo, 21.04.2016 (Cupa României)

Propunerea 7: FARUL CONSTANȚA – Rapid București, 18.05.2016 (Liga a 2-a)

7 Farul Constanța – Rapid București, 18.05.2016 (Liga a II-a)

Propunerea 8: FC ARGEȘ – Victoria Stoicănești, 25.06.2016 (Liga a 4-a)

8 FC Argeș – Victoria Stoicănești, 25.06.2016 (Baraj promovare în Liga a IV-a)

Propunerea 9: FC BRAȘOV – U. Cluj, 13.03.2016 (Liga a 2-a)

9 FC Brașov – U. Cluj, 13.03.2016 (Liga a II-a)

Propunerea 10: CSU SIBIU – U. Cluj, 25.04.2016 (Baschet, Liga Națională)

10 Baschet CSU Sibiu – U. Cluj 25.04.2016 (Play-off meciul 3)

Propunerea 11: FC Hunedoara – POLITEHNICA TIMIȘOARA, 17.10.2015 (Liga a 3-a)

11 FC Hunedoara – Politehnica Timişoara, 17.10.2015.23

Propunerea 12: FC HUNEDOARA – Politehnica Timișoara, 17.10.2015 (Liga a 3-a)

12 FC Hunedoara – Politehnica Timişoara, 17.10.2015

Propunerea 13: OȚELUL GALAȚI – Rapid București, 27.03.2016 (Liga a 2-a)

13 Oțelul Galați – Rapid București, 27.03.2016

Propunerea 14: Politehnica Timișoara – FC HUNEDOARA, 19.04.2016 (Liga a 3-a)

14 Politehnica Timișoara – FC Hunedoara, 19.04.2016 (Liga a III-a).3

Propunerea 15: Național Sebiș – POLITEHNICA TIMIȘOARA, 22.04.2016 (Liga a 3-a)

18 Național Sebiș – Politehnica Timișoara, 22.04.2016 (Liga a III-a)

Mențiunea 1: DINAMO BUCUREȘTI – FCSB, 06.03.2016 (Liga 1)

M2 Dinamo – FCSB, 06.03.2016.1

Mențiunea 2: DINAMO – FCSB, 03.03.2016 (Cupa României)

M3 Dinamo – FCSB, 03.03.2016 (Cupa României)

Mențiunea 3: CSMS IAȘI – Petrolul Ploiești, 30.04.2016 (Liga 1)

M4 CSMS Iași – Petrolul Ploiești, 30.04.2016 (Liga 1)

Mențiunea 4: CFR CLUJ – ASA Tg. Mureș, 21.04.2016 (Cupa României)

M5 CFR Cluj – ASA Tg. Mureș, 21.04.2016 (Cupa României, semifinale)

Mențiunea 5: FC Botoșani – CSMS IAȘI, 11.04.2016 (Liga 1)

M5 FC Botoșani – CSMS Iași, 11.04.2016 (Liga 1)

Mențiunea 6: UNIVERSITATEA CLUJ – miting de susținere ”Dacă n-ar fi U”

M9 Universitatea Cluj – miting de susținere ”Dacă n-ar fi U”, 10.03.2016

Mențiunea 7: STEAUA BUCUREȘTI – Dinamo București, 31.01.2016

hqdefault

Mențiunea 8: FCSB – DINAMO BUCUREȘTI, 9.08.2015 (Liga 1)

d e

Comentarii

comentarii

Despre autor

admin

28 Comentarii

Comentează